www.naryby.euwww.maskac.cz

Nákupní košík

Prázdný

Nákup bez registrace!

Výrobci

Sponzoring

Rybářské Závody "Tomiška 2013

Dne: 15.6.2013
Hlavní sponzor: Splavek.cz

Jistota kvality
• SPLÁVEK.CZ = rybářské potřeby za skvělé "internetové" ceny! Vítejte ve světě kvalitního rybářského vybavení!

• Každý den do nabídky zařazujeme pouze "Top výrobky" tak, aby jste již nemuseli hledat jinde.

• Jsme jediný e-shop v ČR s kompletní nabídkou světové značky MIKADO!

• Nakupujte kvalitně z pohodlí domova, nakupujte v e-shopu SPLÁVEK.CZ!

Fotogalerie


O nás

 


Společnost EUROHOBBY je provozovatelem sítě obchodů potřeb pro volný čas. Již od roku 1999 dodáváme na trh kvalitní zboží renomovaných značek ke spokojenosti tisíců našich zákazníků.

V našich prodejnách naleznete pečlivě vybrané rybářské potřeby mnoha oblíbených značek, kvalitní outdoor vybavení, originální army sortiment, vybrané lovecké potřeby a kompletní výbavu pro camping za bezkonkurenční „internetové“ ceny. Zboží dodáváme zákazníkovi přímo z našich skladů a meziskladů rychle, levně a vždy v nejvyšší kvalitě!

V současné době provozujeme mimo jiné několik značkových e-shopů:

 

SPLÁVEK.CZ – rybářské potřeby a vybavení pro rybářeMASKÁČ.CZ – vybavení a oblečení pro outdoor a pobyt v přírodě_____________­________________________­_______________________

SPLÁVEK.CZ je značkový rybářský e-shop s kompletním vybavením pro všechny rybáře. Tento originální EUROHOBBY e-shop Vám nabízí pečlivě vybraný sortiment rybářských potřeb za nejnižší ceny na trhu, zejména zde naleznete kvalitní rybářské pruty, navijáky, multiplikátory, rybářská křesla, stoličky, lehátka, deštníky, tašky, obaly, batohy, bivaky, stany, rybářské bundy, kalhoty, komplety, boty, holínky, neopreny, čluny, nože, signalizátory, echoloty, stojany, vezírky, podběráky, krabičky, boxy, vlasce, šnůry, splávky, háčky, woblery, třpytky, gumové nástrahy, aromata a další nepostradatelné doplňky pro rybáře. V e-shopu SPLÁVEK.CZ nakoupíte značkové rybářské potřeby pro komfortní rybolov s nejlepším poměrem kvalita/cena! Zboží zasíláme zdarma po celé ČR!


Od počátku klademe velký důraz na vysokou kvalitu služeb a individuelní přístup k zákazníkovi. Seriózní vyřizování objednávek je pro nás nejvyšší prioritou. V našich on-line obchodech jsme za Vás vybrali to „NEJ“ z nepřeberného množství výrobků na českém trhu tak, aby jste již nemuseli ztrácet čas hledáním jinde. V našich EUROHOBBY e-shopech můžete nakupovat vždy pohodlně a bez rizika! Zboží dodáváme přímo z našich skladů a meziskladů nejrychlejší možnou cestou. Množstevní slevy od výrobců postupujeme dále našim zákazníkům tak, aby naše cena byla vždy co nejnižší. Nakupování v našich internetových obchodech je naprosto bezpečné. Například služby internetového obchodu SPLÁVEK.CZ byly v poslední době několikrát testovány ověřenou metodou „Mystery shopping“ s vynikajícím výsledkem. Především nás však testují denně naši zákazníci a prověřují naše dobré jméno. Četné kladné ohlasy zákazníků potvrzují, že naše služby v maloobchodním zásilkovém prodeji jsou na vysoké úrovni. Věříme, že i v dalších letech bude počet spokojených zákazníků nadále stoupat.

Děkujeme za projevenou důvěru a těšíme se na Vaše další nákupy!

Váš team EUROHOBBY

Logo EUROHOBBY