www.naryby.euwww.maskac.cz

Nákupní košík

Prázdný

Nákup bez registrace!

Výrobci

Sponzoring

Rybářské Závody "Tomiška 2013

Dne: 15.6.2013
Hlavní sponzor: Splavek.cz

Jistota kvality
• SPLÁVEK.CZ = rybářské potřeby za skvělé "internetové" ceny! Vítejte ve světě kvalitního rybářského vybavení!

• Každý den do nabídky zařazujeme pouze "Top výrobky" tak, aby jste již nemuseli hledat jinde.

• Jsme jediný e-shop v ČR s kompletní nabídkou světové značky MIKADO!

• Nakupujte kvalitně z pohodlí domova, nakupujte v e-shopu SPLÁVEK.CZ!

Fotogalerie


E-shop SPLÁVEK.CZ se stal hlavním sponzorem rybářských závodů "Tomiška 2013"

 

Dne 15.6.2013 se na rybníku Tomiška u Chřibské uskutečnili rybářské závody „Tomiška 2013“. Závody byly rozděleny do dvou kategorií pro dospělé a dorost. Počasí rybářskému klání přálo a snad i proto se závodů zúčastnilo celkem 53 týmů! Rybářských závodů se zúčastnili i rybáři ze vzdálených organizací jako například Kadaň, Ledeč nad Sázavou, Liberec, Ústí nad Labem a další. Diváci byli nadšeni nejen zajímavými úlovky, ale i vysokou úrovní pořadatelského zajištění závodů.

E-shop SPLÁVEK.CZ věnoval na tyto závody rybářské potřeby v hodnotě několika tisíc korun a stal se tak hlavním sponzorem ročníku 2013.

Těšíme se na další měření sil v roce 2014!

team SPLÁVEK.CZ a organizátoři závodů MO ChřibskáZávody MO chřibská


Závody MO chřibská


Závody MO chřibská


Závody MO chřibská


Závody MO chřibská

Nabízíme sponzoring

 

Vážení přátelé rybáři, dovolujeme si Vám oznámit, že „sponzoring“ byl pro tento rok pozastaven. I když jsou nabídky, podílet se na mnohdy velmi kvalitních závodech zajímavé, pro tento rok je sponzorský fond z důvodů velkého množství žadatelů zcela vyčerpán. Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na případnou spolupráci v příštím roce! tým SPLÁVEK.CZ .............­.............­..........

Pro další roky: Nabízíme možnost poskytnutí sponzorských darů výměnou za umístění našeho banneru (reklamní cedule, plakátu, či plachty SPLÁVEK.CZ) na rybářských akcích, či výměnou za trvalé umístění na vhodných plochách.

Jak to funguje?

Poskytneme zdarma sponzorský dar – rybářské vybavení jako věcnou cenu (ceny) např. pro rybářské soutěže, či jiné rybářské akce (rybářské slavnosti, plesy, výstavy apod.), rybářské kluby, vlastníky rybochovných zařízení pro sportovní rybolov (poplatkové rybníky, rybářské bašty apod.), či pro závodní rybáře, výměnou za umístění našeho banneru SPLÁVEK.CZ. Poskytovatelem sponzoringu (sponzorských darů níže uvedených) je EUROHOBBY, Otavská 1796, 397 01 Písek, IČ: 73554782 (dále jen „poskytovatel“)

Jaké jsou možnosti sponzoringu?

a) Krátkodobý sponzoring: poskytneme zdarma sponzorské dary formou hodnotných věcných cen (rybářského vybavení jako jsou rybářské navijáky, pruty, vlasce, křesla, oblečení apod.) pro jednorázové rybářské akce. Nabízíme sponzoring rybářských soutěží a závodů, rybářských slavností, výstav rybářství, rybářských plesů a jiných akcí v oboru rybářství, výměnou za umístění našeho banneru SPLÁVEK.CZ na této akci.

b) Dlouhodobý sponzoring: poskytneme zdarma rybářské vybavení, či po domluvě i finanční hotovost výměnou za trvalé umístění našeho banneru SPLÁVEK.CZ na viditelných místech poblíž rybářsky a turisticky atraktivních míst – např. u oblíbených rybářských destinací, poblíž velkých vodních nádrží (typu Orlík, Lipno, Slapy apod.), hojně turisticky navštěvovaných lokalit (zámků, hradů apod.), u výdejen rybářských povolenek, rybníků a nádrží pro sportovní rybolov, vhodných ploch u frekventovaných komunikací apod.

c) Sponzoring pro místní organizace ČRS: po domluvě poskytneme pravidelné roční sponzorské dary místním organizacím Českého rybářského svazu výměnou za umístění našeho banneru (či plakátu) SPLÁVEK.CZ na vývěsních plochách a nástěnkách místních organizací ČRS. Forma a rozsah sponzoringu je vždy upřesněna po domluvě obou stran.

d) Sponzoring mládeže: po předchozí domluvě sponzorujeme zájmové rybářské spolky mládeže, školy, kluby, občanská sdružení i rybáře jednotlivce (při účastech na rybářských soutěžích), a to formou věcných a finančních darů, či formou přednášek v rámci vzdělávání mládeže v oboru rybářství a příbuzných oborů.

Jak poptat sponzoring?

Pokud můžete nabídnout zajímavé plochy pro umístění našeho banneru, nebo máte zájem o bližší spolupráci (sponzoring mládeže apod.), napište Váš návrh jednoduše na e-mail info@splavek.cz. K e-mailu přiložte podklady níže uvedené (viz podmínky sponzoringu). Po vyhodnocení naším pracovníkem marketingu budete kontaktováni, zda máme o spolupráci zájem, případně za účelem upřesnění bližších podmínek poskytnutí sponzorského daru z naší strany.

Jaké jsou podmínky sponzoringu?

1) Před poskytnutím sponzorského daru je nutné sdělit všechny relevantní a pravdivé skutečnosti. U krátkodobého sponzoringu – jednorázových akcí jako jsou rybářské soutěže, slavnosti, plesy, výstavy apod. je nutné sdělit předem vždy bližší propozice akce, tj. minimálně:

  • datum konání akce
  • předpokládaný počet účastníků akce
  • fotografii (popis) návrhu umístění banneru SPLÁVEK.CZ na akci – upřednostňujeme vždy nejlépe viditelná místa s velkou fluktuací návštěvníků (např. u vstupu, poblíž občerstvení, na předních stranách pódia apod.)

U dlouhodobého sponzoringu je nutné předem zaslat fotku a přesný popis místa kde by bylo možné náš banner umístit.

2) Sponzoring variant a), b) a c) bude poskytnut jen výměnou za umístění banneru (cedule, plakátu, či plachty SPLÁVEK.CZ) na nejviditelnějším místě. Zhodnocení místa vždy provede pracovník marketingu poskytovatele na základě fotografie návrhu umístění, případně osobní návštěvy místa.

3) Doložení umístění – u krátkodobého sponzoringu je nutno zpětně doložit umístění banneru formou zaslaní fotografie „kde přesně a po jakou dobu“ byl banner SPLÁVEK.CZ umístěn, a to nejpozději do 7 dnů po ukončení akce na e-mail info@splavek.cz. Nebude-li fotografie doložena, vyhrazuje si poskytovatel sponzorského daru právo po uvedené lhůtě vyžádat vrácení poskytnutého zboží, event. na poskytnuté zboží dodatečně poskytovatel vystaví řádnou fakturu a zašle „obdarovanému“. U dlouhodobého sponzoringu a sponzoringu pro ČRS je nutno zaslat fotografie umístění banneru (či plakátu) SPLÁVEK.CZ průběžně v půlročních intervalech, a to vždy k 1.1., 1.6. a 31.12. daného roku na e-mail info@splavek.cz s vyznačením data na fotografii.

4) Na větší akce a dlouhodobý sponzoring je vždy vyhotovena sponzorská smlouva (nutnost ověření podpisů obou stran).


Pozor! Na poskytnutí sponzoringu není právní nárok. Poskytovatel sponzoringu si vyhrazuje právo od sponzoringu jednostranně ustoupit, nebo jej odmítnout bez udání důvodu.

Konkrétní příklady sponzoringu:

Jaký banner (reklamní ceduli, plakát, či plachtu) umísťujeme?

Náhledu plakátu pro sponzoring

Sponzoring rybářských závodů - Skály u Protivína

 

Sponzoring závodů – Skály u Protivína

Odkaz pro bližší informace o této akci najdete zde: http://www.skaly.net/detail.php?…